Elita

Hobby

Masculin Mixt Feminin Masculin Mixt Feminin
Clasament Provizoriu. Pentru completarea timpilor lipsa va invitam sa trimiteti o poza la fisa de concurs pe contact@time-it.ro

Loc

Nr.

Echipa

Concurent

Concurent

Cp1

Cp2

Cp3

Cp4

Cp5

Cp6

Cp7

Cp8

Cp9

Cp10

Cp11

Cp12

Cp13

Cp14

Cp15

Cp16

110JacekBiega Running TeamSylwia BondaraJacek Gardener 00:53:00 01:36:00 02:39:59 03:33:59 05:36:59 05:58:00 07:45:59 09:14:59 10:51:59 12:29:00 14:26:00 15:53:00 17:58:59 19:57:00 20:52:59 21:34:59
211Like a bossScortanu CristinaRus Marius 01:02:59 01:59:00 03:07:00 04:08:00 06:33:00 06:59:59 09:02:59 10:43:00 12:29:00 14:22:00 16:54:00 18:36:59 20:49:59 23:22:00 24:30:59 25:31:05
37Drumetii ObositiIana CristianNegrea Loredana 01:05:00 01:57:59 03:00:59 04:09:59 06:15:59 06:55:00 09:00:00 10:57:59 12:49:00 14:51:00 - 20:00:00 22:53:00 25:41:59 27:01:00 27:56:02
48Finish LineFlueraru CristianDragoi Oana 01:03:59 02:00:00 03:21:59 04:31:00 07:08:00 07:41:59 09:46:00 11:35:00 13:41:00 16:15:59 - 22:44:59 25:41:59 27:47:59 28:54:59 30:04:08
512Mate-PsihicăMunteanu VladȘtefănescu Alina 01:09:00 02:09:00 03:36:59 04:44:59 07:12:59 07:45:59 10:06:59 12:00:00 14:19:59 17:06:00 20:51:00 23:04:59 26:29:59 29:58:59 31:15:59 32:45:00
616PârșiiGavrila ClaraGavrila Tiberiu 01:28:00 02:46:59 - 05:36:59 07:53:00 08:26:59 10:57:00 13:09:59 15:33:00 18:36:59 22:06:59 24:29:00 27:27:59 30:14:59 31:37:00 32:47:49
75Cozia 360Dogaru MihaiDumitrescu Simona 01:14:00 02:19:59 03:49:59 05:10:00 07:43:00 08:15:00 10:44:59 12:49:59 14:57:00 17:35:59 22:09:00 - 27:45:00 30:43:59 32:09:00 33:26:16
89Ideal PackTilibasa VasileVlad Marcela-Diana 00:59:00 01:54:00 03:08:00 04:21:00 06:53:00 07:30:00 09:40:00 12:29:00 14:52:59 17:45:00 22:08:00 24:36:00 27:45:00 31:03:59 32:38:00 34:03:42
914Orienteering TeamStoica IonutEliza Grigore 01:06:59 02:01:59 03:34:59 05:00:59 07:41:00 08:10:00 10:30:00 12:46:59 15:05:59 17:52:59 23:00:00 25:44:59 28:47:59 31:31:59 32:42:59 34:11:35
1019TantariiLutic RoxanaLutic Andrei 01:06:59 02:03:00 - 04:12:00 06:14:00 06:39:00 08:29:59 09:53:59 11:35:00 13:32:59 15:08:00 16:57:59 DNF---
1113MECANTURIST GalațiGabriela PîrvuStefan Bako 01:12:00 02:19:59 03:55:00 05:41:00 08:16:00 08:57:00 11:33:59 15:02:59 17:39:00 21:37:59 27:42:00 DNF----
1217RUP(T)ICAPRAManea Cristian ClaudiuBugja Andrea 01:21:00 02:39:00 04:12:00 - 08:19:59 08:45:59 11:44:00 14:28:00 17:29:00 22:05:00 18:04:59 -----
1318Soimii PatrieiDaniel Lucian LupaRoxana Siboiu 01:12:59 02:19:00 03:43:00 05:00:00 07:38:59 08:12:00 10:25:00 12:50:59 15:14:00 17:49:59 ------
143Brasov Trail AdventuresObogeanu CosminMares Michaela 01:21:59 02:41:00 04:11:00 05:37:00 08:41:00 DNF 12:00:00 14:06:00 16:25:59 19:18:00 ------
154Ciucas X3 Run n RollIvanov Andrei OctavianTanase Ruxandra 01:05:00 01:57:59 03:08:00 04:11:00 06:17:59 06:46:59 09:04:00 DNF--------
166DoraLexbySanMontanTecar TanaseSzigyarto Livia 00:58:00 01:50:00 03:11:00 04:22:59 07:02:00 07:37:00 09:49:59 DNF--------
1712 marmoteMihaela DumitruOtto Hauck 01:21:00 02:41:00 04:12:00 05:39:00 08:42:59 DNF----------
182Attacked by BeersMihai PantisHannah Straw 01:18:59 02:28:00 04:05:59 05:41:00 08:57:00 DNF----------
1915Panzer ChocolateBojă BogdanCosmina Elena----------------
@Realizat de Time-iT 2016s